DDM Litovel

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE LITOVEL

 

DDM Litovel
Aktuality
Kroužky a kluby
Akce
Integrace
Spontánní aktivity
Tábory
Táborová základna
Ke stažení
Kontakty
Galerie akcí

 

Krajské kolo soutěže v radioelektronice dětí a mládeže 2017

  V sobotu 22. 4. 2017 se v prostorách Domu dětí a mládeže Litovel na Komenského ulici uskutečnilo krajské kolo soutěže v radioelektronice dětí a mládeže 2017. Soutěž proběhla ve spolupráci s Českým radioklubem a radioamatéry z Olomouckého kraje, zúčastnilo se jí celkem 8 soutěžících ve třech věkových kategoriích.
  V kategorii Ž1 se na 1. místě umístil loňský vítěz Tadeáš Fryčák, v kategorii Ž2 se na 1. místě umístil František Vybíral a v kategorii M se na 1. místě umístil Tadeáš Dvořáček. Vítězové z jednotlivých kategorií postupují do celostátního kola, v němž budou reprezentovat Olomoucký kraj. Pořadatelem celostátního kola je v letošním roce Dům dětí a mládeže v Hradci Králové. Mistrovství ČR v radioelektronice dětí a mládeže se bude konat ve dnech 2. – 4. 6. 2017. Přejeme našim postupujícím soutěžícím hodně úspěchů!
  Chceme poděkovat našim litovelským sponzorům Železářství Novák, Železářství Vaněk, HPS Litovel s.r.o., Dobroslav Látal z Elektro Látal Červenka, HTM Sport, s.r.o. a v neposlední řadě také Českému radioklubu a radioamatérům z Olomouckého kraje, zejména Jiřímu Bahounkovi!

Jana ChmelařováVolný čas
je nejpříjemněji

prožitá svoboda.
Má její omamnou vůni
a prostor k rozletu,
ale i nutnost volby
a z ní plynoucí
zodpovědnost