DDM Litovel

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE LITOVEL

 

DDM Litovel
Aktuality
Kroužky a kluby
Akce
Integrace
Spontánní aktivity
Tábory
Táborová základna
Ke stažení
Kontakty
Galerie akcí

 

Litovelská dětská výstava domácích mazlíčků – podzimní kolo 2017

  V sobotu 11. listopadu se sešli milovníci zvířátek na podzimním kole naší již tradiční dětské výstavy.
  Z vystavovaných zvířat zde byli jak chlupatí mazlíčci – dva zakrslí králíci, osmáci degu, křečíci džungarští i Roborowského, tak i terarijní živočichové – gekončíci noční, agama vousatá, želva nádherná, žebrovník a lupenitky. Po nějaké době jsme se zde mohli setkat i s exotickými ptáčky – andulkami a korelou. Tři mladí vystavovatelé využili možnosti prezentovat se i s více než jednou expozicí a tím pádem získat více hlasů od diváků. V takovémto případě se do celkového hodnocení soutěžního kola počítá vždy ta expozice, která svému vystavovateli získala nejvíc hlasů.
  Podzimní kolo vyhrál Radek Kloss se svou agamou vousatou Pepíčkem, jako druhá se umístila nová členka chovatelského kroužku Klárka Nevěřilová se skupinou mladých andulek, třetí příčku obsadili se stejným počtem hlasů Nikolka a Denis Pospíšilovi se svými dvěma křečíky.
  Na závěr bych chtěl poděkovat sponzorovi Akva Tera Exo Litovel za věcné ceny pro vystavovaná zvířátka, dětem z kroužků Chovatelé a Teraristika pak za pomoc s organizací akce. Všem mladým vystavovatelům moc přeji, aby tato jejich záliba jim vydržela co nejdéle! Na shledanou při jarním kole výstavy příští rok v květnu!

Ing. Pavel SovaVolný čas
je nejpříjemněji

prožitá svoboda.
Má její omamnou vůni
a prostor k rozletu,
ale i nutnost volby
a z ní plynoucí
zodpovědnost