DDM Litovel

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE LITOVEL

 

DDM Litovel
Aktuality
Kroužky a kluby
Akce
Integrace
Spontánní aktivity
Tábory
Táborová základna
Ke stažení
Kontakty
Galerie akcí

 

Taneční výlety v listopadu

  V neděli 12. 11. 2017 oslavili žáci Baby Trips Senice na Hané, TK Těšetice a Show Dance Trips při DDM Litovel již 31. narozeniny své taneční skupiny. Sešli jsme se v sále KD v Těšeticích na akci Diskohrátky, které se nesly v retro stylu. V tanečních ukázkách se představili malí začátečníci (Není nutno), děti středně pokročilé (Žáby, Happy Girls) i junioři (Čerti, Country, Zumba). Jako hosté zde vystoupily Panenky z kroužku Aerobik Haňovice. Pro všechny tanečníky a malé diváky bylo připraveno i několik pohybových her se sladkou odměnou. Za občerstvení děkujeme firmě Scolarest, děkujeme také základní škole, která nám půjčila sál KD. Celé odpoledne provázela příjemná atmosféra a dobrá nálada. Za rok se těšíme opět na shledanou na oslavě dalších narozenin.
  Následující neděli 19. 11. jsme se vydali na soutěžní výlet do Loštic. Soutěžili jsme v kategoriích Mini, Děti i Junioři. Největší radost měly malé Žáby, které svou kategorii vyhrály a získaly zlaté medaile. Vystoupení Čertů si zasloužilo velký potlesk diváků a 1. místo jim uniklo jen o 1 bod. Ve vystoupení Country si první soutěž vyzkoušelo několik starších začátečníků a 2. místo je také zaslouženým úspěchem. Děkujeme tanečníkům za pěkné výkony i rodičům za doprovod a pomoc při rychlých převlecích během soutěže.
  V neděli 26. 11. jsme vyslali pouze juniory - na soutěž do Holešova, které jsme se zúčastnili poprvé. Soutěž byla poměrně dlouhá a konala se v malé tělocvičně, kde bylo méně prostoru pro všechny diváky. Na odměnách pro všechny tanečníky však pořadatelé nešetřili, každý si odnesl drobný dárek i malou sladkost, celé kolektivy pak medaile, diplomy, poháry a plyšové medvídky podle svých umístění. Naše formace Country nenašla ve své kategorii soupeře a získala tak 1. místo. Děkujeme tanečníkům za reprezentaci naší TS a rodičům za pomoc s dopravou. V příštím roce plánujeme Holešov opět navštívit.

Taneční výlet v prosinci

  V neděli 10. 12. 2017 jsme navštívili OC Šantovka v Olomouci, kde jsme vystupovali v rámci adventních koncertů. Společně zde vystoupili žáci tanečních kroužků: Baby Trips Senice na Hané, TK Těšetice a Show Dance Trips při DDM Litovel. Celé odpoledne nás provázela slavnostní vánoční atmosféra a všem dětem to velice slušelo. V prvním vstupu se představila děvčata ve formaci Happy Girls, nejmladší děti s vystoupením Není nutno a nejstarší žáci předvedli formaci Zuzana Country. V našem druhém vstupu se představily malé i větší Žáby a junioři předvedli ukázku nové formace Zumba Klára. Během dne jsme našli čas i na několik fotek a sladkou odměnu všem našim tanečníkům. Tento předvánoční výlet se stal již tradicí a doufáme, že v ní budeme pokračovat i v příštím roce.

Mgr. Miroslava Grulichová, DDM LitovelVolný čas
je nejpříjemněji

prožitá svoboda.
Má její omamnou vůni
a prostor k rozletu,
ale i nutnost volby
a z ní plynoucí
zodpovědnost